Aromaterapeutická masáž

01.10.2017

Aromaterapeutická masáž patří mezi masáže, kde se nevyužívá hloubkových hmatů, účinně však tato masáž působí na vaše smysly. Aromamasáž je příjemný odpočinek plný vůně, spojený s léčivým účinkem éterických olejů. Tato ošetření jsou vždy šitá na míru klienta. Aromaterapie má relaxační efekt masáže spojený s dobrými vlivy esenciálních olejů a navodí pocit životní pohody pro celé tělo, mysl a duši. 

Účinky aromaterapeutické masáže

Aromaterapeutická masáž vyvolává hlubší dýchání, větší rozšíření krevních cév a kapilár, podporuje, tak krevní oběh a napomáhá lepšímu okysličování krve. Touto masáží můžeme tak pomoci zmírnit řadu zdravotních problémů, jako jsou bolesti hlavy, zažívacích potíží atd.

Masáž působí příznivě na kůži, odstraňuje odumřelé buňky a to má za následek svěžejší vzhled kůže. Masáž má navíc přímý pozitivní dopad na celý svalový systém těla. Uvolňuje a natahuje napjaté, zkrácené svaly a pomáhá tak obnovit přirozenou pružnost těla. Nepoužívané a ochablé svaly masáží zpevňujeme. Fyzický efekt se také projevuje na činnosti lymfatického systému, masáž pomáhá tělu lépe vylučovat kyselinu mléčnou a další chemické odpadní látky, které způsobují pocit nepohody v kloubech a svalech.

Aromamasáž působí léčebně:

při fyzických obtížích

· příznivě ovlivňují psychickou rovnováhu, nervový systém a emoce

· spouští samoléčebný proces organismu

· pomáhají dodat energii a vitalitu

· neocenitelné jako prevence